Oblasti

Chorvatsk o vede jednoznačný prim v oblíbenosti našich klientů! Každý rok od dubna do října nabízí výborné podmínky jak pro aktivní jachting, tak pro odpočinkovou dovolenou na jachtěpro přátele a rodinu. Pro Vaši dovolenou na katamaránu nebo plachetnici si můžete vybrat ze dvou oblastí pro plavbu. Obě jsou unikátní, obě nabízejí kvalitní charterové jachty ve svých přístavech a u obou se můžete rozhodnou, jestli napnete plachty a užijete si dlouhou jízdu napříč pobřežím, nebo si budete užívat zátoky plné průzračné vody!

Severní trasa

Velké maríny v Biogradu nebo Sukošanu budou nejlepším bodem pro Vaši plavbu po ostrovech NP Kornati, které jsou perlou severního Jadranu. Ostrovy Kornati jsou vyhledávány pro svůj výborný olivový olej, čerstvé ryby a hlavně pro svůj klid, který nabízejí. Jen na plachetnici nebo katamaránu můžete zakotvit v zátoce Mir, jít se projít k unikátnímu slanému jezeru a obdivovat západ slunce z vysokých útesů. Důležitou součástí dovolené na lodi je také návštěva výborných restaurací, které naleznete po celém členitém pobřeží Chorvatska. Mezi nejoblíbenější patří vyhlášená konoba na Opatu, nebona Piškeře. Své místo v oblasti charterových lodí mají i maríny na samém severu Chorvatska, v blízkosti Puly, Punatu nebo na Krku. Oblíbeným cílem jsou legendami opředené Titovy ostrovy, které se pomalu otevírají jak turistům, tak také jachtařům.

Jižní Trasa

Nejkouzelnějsí místa Jadranu poznáte jen z Vaší jachty, pokud vyrazíte ze Splitské oblasti! Nová marína v Segetu u Trogiru, další nová marína přímo v Trogiru, Kaštele nebo v samotném centru Splitu nabízejí vysoký standart služeb, blízkost letiště a hlavně jsou nejlepším bodem pro plavbu na krásný Hvar, Korčulu, na vzdálenýMljet, nebo Dubrovník! Zázemí charterových společností, které jachty pronajímaji, je nadstandardní a zaručí Vám, že dovolená na plachetnici nebo katamaránu v Chorvastku bude opravdu pohodová.