Pronájem lodí

 • Pronájem plachetnice

  Pronájem plachetnice

  V našem unikátním vyhledávači nabízíme volné plachetnice k pronájmu nejen v Chorvatsku! Ať už hledáte menší typ plachetnice pro rodinnou dovolenou, nebo velkou plachetnici pro své přátele, určitě si u nás vyberete!


 • Pronájem katamaránu

  Pronájem katamaránu

  Prostor a pohodlí – tyto slova perfektně vystihují dovolenou na katamaránu v Chorvatsku. Žádná jiná jachta Vám nenabídne tolik prostoru pro Vaši rodinu a přátele než katamarán! Jejich obliba v Chorvatsku stále stoupá, proto neváhejte a rezervujte si ten Váš ještě dnes!


 • Pronájem motorového člunu

  Pronájem motorového člunu

  I bez větru v plachtách se můžete plavit Chorvatskem! Nabízíme k pronájmu luxusní motorové jachty a motorové čluny na chorvatském pobřeží. Rychlost a luxus budou Vašimi spojenci na jedinečné dovolené na motorové jachtě!


 • Pronájem hausbótu

  Pronájem hausbótu

  Plavby na hausbótech po evropských vodních cestách – Vaše pohodová dovolená na lodi.

  Pro plavby na hausbótech nepotřebujete žádný kapitánský průkaz, vše zvládnete jednoduše. Holandsko, Francie, Německo a spousta dalších kanálů.


 

Zvolte si typ jachty na které chcete strávit svoji dovolenou na jachtě! Pohodlný katamarán, krásná plachetnice nebo rychlý motorový člun? Záleží jen na Vás, jaký typ jachty bude pro Vás ten nejlepší!


Hledání lodí dle parametru
 
 
 
* Povinné pole